Denní sanatorium

Já měl konzumovat alkohol vitaminy v létě?

Nutriční odborníci a také lékaři se děsí nás uvádí, že v zimě stejně jako na jaře, kdy čerstvé ovoce a zelenina na stole skoro tam, naše tělo je v alarmující potřebu vitamínů. Takže se vitamin zařízení vyžadují. V zpětnou vazbu, aby se to poměrně praktické, týkají se objeví: zda je nutné, aby se vitamíny v létě, kdy většina z těchto zeleniny a ovoce na stole je masivní číslo?

Vitamíny v létě stejně jako v zimě

Vitamíny v létě stejně jako v zimě​Většina lidí mají tendenci myslet si, že vitamin zařízení v letní sezóně nejsou nutné, stejně jako se zkušený kolekce položek, mohl dodávka kompletní sadu potřebných vitamínů. Něco, co je vhodné, ale ne úplně. Umožňují pochopit tento problém důkladně. Hned je třeba mít na paměti, že struktura vytvořené vitamíny naše tělo s jídlem, nemění v průběhu celého roku. Pokud naše strava je poměrně pestrá (což neznamená, off-silnicích a také high-end), většina z nás rok získat všechny vitamíny, které potřebujeme. Je zřejmé, i když, vzhledem k tomu, že bez vitamínů život je nemožné. Dalším bodem je, že počet některých z nich v „gipovitaminose“ období může být nižší než normy, které tělo potřebuje. Kromě vitamínu D, který v letní sezóně je aktivně vyrábí v naší kůži působením slunečního záření. V letní sezóně, udržovat stravu stejnou řadu výrobků z pet začátku, ještě včetně hodně zeleniny, čerstvé zeleniny, ovoce a bobule, můžeme dodat sami a také ty vitamíny, které v zimě získal spolu s multivitaminové přípravky. Tam je opatrnost, pokud jde o vitamín D: jeho nedostatek může nastat, když jsme se velmi dlouhou dobu trochu ve slunečním světle. V závislosti na nemocnice, například, nebo všechny denní hodiny provozu na pracovišti. Přes zimní měsíce nebo letní.

Přesně to, co dělat s vitamíny v zimním období

Přesně to, co dělat s vitamíny v zimním obdobíMimochodem, zimní sezóně je navíc spíše možné poskytnout pouze letní sezóna vitamíny. Stejné kyselina askorbová (vitamin C), vitamíny E a R jsou zahrnuty v bohatství v bobule, citrusové plody a sušené ovoce. Samozřejmě, že je jednodušší koupit sklenici multivitamínové než získání normální mandarinky a také rozinky, nicméně v druhé situaci, a udržet tělo být mnohem důkladnější. To si zaslouží mít na paměti, že bez vynikající plánování stravy, také v letní sezóně, stejně jako v příznivé jižní oblasti, riskujeme, že vitamin nedostatky. Každý z nás má své potravinové preference a specifické vlastnosti mikroorganismu. Proto, tam je stále možnost, že se něco nemusí stačit. Zcela přípravu dietní plán by měl být buď pečlivě studovat strukturu potravin, stejně jako v úmyslu jejich spotřeba v průběhu týdne, nebo si panelových příklady diety. A nebojte se slova „dieta“ tady neznamená omezení. Je to prostě sadu produktů, které jsme učinili odborníci na výživu. Takže pokud vám záleží na vašem dietní plán, a také bude sledovat to, pak léto-podzim období od používání vitaminových komplexů, může být bezpečně opustil. Stejně tak můžete bezpečně ukončit poskytování vitamínů, stejně jako děti, když, na oplátku, budou konzumovat tolik bobulí, ovoce a zeleniny, jak si přejete. Nicméně, existují neustále výjimky. A někdy přesto, že má bezchybně vyvážené stravy v létě vitamíny, aby se.

Když bez vitamínů, v létě se žádný způsob, jak

Když bez vitamínů, v létě se žádný způsob, jakScénáře, kde vitamínů musí být konzumovány v létě, docela hodně. Obvykle se jedná o onemocnění trávícího traktu, kde některé vitaminy jsou přijata špatně, nebo metabolické problémy, kde také osvoivshis, vitamíny cestovat přes tělo na cestě. Některé podmínky pouze na jejich vlastní jsou nákladné vitamíny. Například, alkoholismus, hepatitidy, diabetes, a mnoho dalších. Pokud jsou nabízeny dne na den, tělo potřebuje spoustu vitamínů, stejně jako on je schopen přijmout z jídla. Odehrává se, že stav není sám o sobě způsobit nedostatek vitaminu, nicméně léky, které se používají pro jeho léčbu velmi ovlivnit metabolismus a vstřebávání vitamínů. Mezi tyto přípravné práce jsou různé antibiotika a také sulfonamidy. Stejně jako samostatný seznamu jsou alergické reakce. Často, jejich vlastní citlivé nebo Alergické reakce u kojenců-v případě těhotné ženy neumožňují využít četné vitamin-bohaté ovoce nebo bobule. Nicméně, to vede k hypovitaminóza méně časté-nicméně, většina položky jsou pohodlně vyměnitelné. To je obvykle případ pro profesionální sportovce nebo pracovníků v některých detailech linie funguje-horníci, přístavní dělníci, námořníci. Mají buď kvůli energický metabolismus, nebo prostřednictvím působení různých škodlivých aspektů, tělo vyžaduje zvýšila množství vitamínů. Ale možnost trávení potravy v žaludku a také střevní plochy je omezeno množství potravin. Správně, další dodávky vitamínů je zapotřebí v každém ročním období.